Türkiye’de son kullanıcı adeti en yüksek projesini gerçekleştirdiğimiz SentinelOne ile tanışın.

Sürekli gelişen siber tehditlere karşı mümkün olandan daha hızlı ve daha akıllı hareket etmemiz gerekiyor. SentinelOne, gelecek için oluşturulmuş otonom bir siber güvenliktir.

SentinelOne, eski antivirüs yazılımını, her tehdit için, her cihaz ile uyumlu, dinamik güvenlikle ve her saniye çevrimiçi/çevrimdışı koruma avantajlarıyla, dönüştürdü. Antivirus (AV) yazılımı, bilgisayar virüslerini algılamak için bilinen bir veri tabanını kullanıyordu, Yeni Nesil Antivirüs (NGAV), Antivirüsteki boşlukları kapatmak için, örneğin haftalık güncelleme olmaması gibi daha gelişmiş özellikler, geliştirildi.

SentinelOne Singularity Core Platform ile siber tehditlere karşı ilk adımınızı atın. Endpoint Protection (EPP) teknolojisi bir ağ üzerindeki herhangi bir internet özellikli cihazda bütünsel koruma sağlar. SentinelOne Singularity Control Platform ile eski yazılımlarını daha etkili ve yönetimi kolay bir EPP ile değiştirmek isteyen tüm kuruluşlar için uç nokta güvenliğini sağlayın. Yeni Nesil Uç Nokta Koruması (NGEP), kötü amaçlı yazılımla mücadele etmek için davranışa dayalı algılama, makine öğrenimi ve yapay zekâ gibi gelişmiş özellikleri bir araya getirir; her zaman öğrenen bir güvenlik araçları sistemidir. Uç Nokta Algılama ve Yanıt (EDR) güvenlik olaylarını algılar ve son kullanıcı cihazlarını virüs öncesi bir duruma getirir. SentinelOne Singularity Complete Platform ile geleceğin kurumsal güvenlik platformu deneyimini yaşayın!

Konteyner, VM ve Sunucu iş yükü güvenliğinde Singularity Cloud; kimlik tehdidi tespiti ve müdahalesinde Singulartity Identity; saldırı yüzey alanı azaltmada Singularity RangerAD; hileli varlık keşfinde Singularity Ranger; mobil tehdit savunmasında Singularity Mobile; buluttan buluta telemetri akışında Singularity CloudFunnel; dosya örneği toplamada Singularity BinaryVault ve aldatma korumasıyla Singularity Hologram ile geleceğin siber teknolojisini deneyimleyin.

whatsapp
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin