Dijital Dönüşüm

Dijital Güvenli Çalışma Alanı

Dijital Güvenli Çalışma Alanı

Dünyanın uzun yıllar içerisinde yaşanacağı düşünülen dijital değişim, pandemi dolayısıyla 1-2 yıl içerisinde çok hızlı bir şekilde yaşanmak zorunda kaldı. Bütün zorunlu değişimler gibi başlangıçta bu değişim sancılı olsa da aslında sabah 8 akşam 5 ofiste sabit kalmanın tek ya da en verimli yöntem olmadığı konusunda hızlı bir görüş birliği oluştu.

Hem güvenliği hem de konforu elde tutacak kapsamlı ve bütünleşmiş bir stratejiye ihtiyaç duyuldu.

Dönüşümle birlikte, birbirine entegre olmayan ürünlerin karmaşık sistemler yarattığı ve BT ekiplerinin günden güne artan manuel işlemlerle, görünürlük eksiklikleriyle, güvenlik açıklarını tespit etme, yanıt verme ve yönetim zorluklarıyla baş etmeye çalışırken yüksek verimli çalışamadığı görüldü. Güvenlik olaylarını belirleme ve yanıt verme süresi uzadıkça güvenlik tehditlerine açık hale geliyorsunuz.

Bugün ise çalışanların herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan ve herhangi bir zamanda çalışmak için güvenli bir bağlantıya sahip olmaları bir gereklilik. Bu noktada iş ortaklarımızla sizi esnek, özelleştirilebilir, güvenli ve uygun maliyetli dijital güvenli çalışma alanları yaratmaya davet ediyoruz!

whatsapp
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin