Çözümlerimiz

Holistik Güvenlik
VAS
Holistik Güvenlik

"Holistik güvenlik" terimi, bir bütün olarak güvenlik anlamına gelir. Bu yaklaşım, bir sistemin veya organizasyonun tüm yönleriyle güvende olduğundan emin olmak için bütünsel bir yaklaşım benimser. Holistik güvenlik, sadece fiziksel güvenlik önlemlerine değil, aynı zamanda dijital güvenlik, personel güvenliği, kriz yönetimi, risk yönetimi ve benzeri konulara da odaklanır.

Holistik güvenlik, farklı alanlarda farklı güvenlik yöntemlerinin bir araya getirilmesini gerektirir. Bu, riskleri en aza indirmek, saldırılara karşı savunmada daha etkili olmak ve organizasyonun veya sistemin faaliyetlerinin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlamak için önemlidir. Holistik güvenlik, güvenlik çözümlerini yalnızca teknolojik önlemlerle sınırlı tutmaz, aynı zamanda insana dayalı, kültürel ve sosyal faktörlere de dikkat eder.

Ağ Güvenliği

Ağ güvenliği, bir ağın bilgisayarlarını, sunucularını, yazılımlarını, verilerini ve diğer ağ kaynaklarını istenmeyen erişim, kullanım, değişiklik veya yok etmekten korumak için alınan önlemlerin tümüdür.

İncele
Uygulama Güvenliği

Uygulama güvenliği, yazılım uygulamalarının korunması ve güvenliği ile ilgili bir kavramdır. Bu kavram, yazılım uygulamalarının doğru çalışması ve kullanıcıların güvenliğinin sağlanması amacıyla tasarlanmıştır.

İNCELE
Veri Güvenliği

Veri güvenliği, bilgi teknolojileri kullanılarak işlenen, depolanan ve iletilen verilerin, yetkisiz erişim, değiştirme, çalınma, yok edilme veya kaybolma gibi risklerden korunmasıdır.

İncele
Son Kullanıcı Güvenliği

Son kullanıcı güvenliği, bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve diğer dijital cihazlar gibi teknolojik cihazlar kullanırken kullanıcıların verilerini, gizliliğini ve cihazlarını koruma işlemidir.

İNCELE
whatsapp
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin