Dijital Dönüşüm

Veri Merkezi | Ağ

Veri merkezi ağ çözümleri, veri merkezlerinin güvenli, esnek ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmış ağ teknolojileridir. Veri merkezi ağ çözümleri, kullanıcıların veri merkezindeki kaynaklarına erişmelerini, veri merkezinde bulunan sunucular arasında veri akışını ve veri merkezi içinde bulunan ağ cihazları arasında veri paylaşımını sağlar.

Veri merkezinizdeki ağın güvenliği, görünürlüğü ve çökmelere karşı dayanıklı olması kritiktir. Ağınızın çökmesi durumunda hızlı hizmet ve uygulama tesliminden bahsetmek anlamsızlaşır. VAS’ın veri merkezi ağ çözümleri ile şirketiniz içerisinde dolaşan veri trafiğinin kontrolünü sağlarsınız. Ağınızın görünürlüğünü ve yönetilebilirliğini arttırmanız operasyonel anlamda çeviklik kazandıracaktır.

Günümüzde, veri merkezi ağlarının verimliliği ve esnekliği için, bulut tabanlı veri merkezi ağ çözümleri de popüler hale gelmiştir. Bu çözümler, kurumsal veri merkezlerinin yerini bulut tabanlı veri merkezlerine taşımasına olanak tanır ve böylece veri merkezi ağının kapasitesini ve performansını arttırır.

whatsapp
Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin